Suadiye Maytag Servisi

Hizmette kaliteyi çalışma prensibi olarak kabul ediyoruz ve yılın 12 ayı hizmet veriyoruz. Bizim için mesai saatleri, sizin boş vaktinizdir. Maytag Servis Şile Bizi aradığınızda, kimlik bilgileri, adres bilgileri, arızalı cihazın bilgileri ve arızanın özellikleri kategorisinde en doğru bilgileri vermelisiniz. Bu bilgileriniz doğrultusunda gerekli olabilecek parçaları da yanımıza alıyoruz. Bakımlı beyaz eşya, klima ve kombiler, faturanın düşmesinde oldukça önemlidir. Filtre değişimi, toz ve polen temizliği, fanın değiştirilmesi, kontrol kartının bakımı, klima cihazlarının en önemli konularıdır. Kombilerde de kombinin daha az enerji harcamasını sağlayan ısıtma bölümü bakımı, önemli konular içerisinde yer almaktadır.

Maytag Servis Şile

Kaliteli Hizmet Anlayışı  Çamaşır yıkama, bulaşık yıkama, yemek yapma ve sıcakta yiyecekleri koruma kategorisindeki ev cihazları, Maytag servis Şile hizmetlerimizle çok daha verimli çalışabilir. Bu kategorideki bütün cihazlar, istediğiniz zaman tamir edilebilir. Ekip ruhu ile hareket eden elemanlarımız, seri çalışma tekniklerinin yanı sıra, çalışma işlemi esnasında her hangi bir görev kargaşası yaşamamaktadır. Dakikalar içerisinde, cihazı odasından çıkarmadan, pratik bir şekilde tamir ediyoruz.

Yeni cihazların bakımı, onarımı ve tamiratı gibi konular da, işin uzmanı ekiplerimizin uzmanlık alanına girmektedir. Teknik servis hizmetleriyle tanınan şirketimizin, parça temin işlemleri problem teşkil etmemektedir. Şile Maytag servisi hizmetleri kategorisinde gerekli bütün parçaları kolaylıkla temin ediyoruz. Montaj ve tamir işlemleri, müşteri onayı ile gerçekleşmektedir.

Şile Maytag servisi

Her Mevsim Aynı Tempo Çalışma teknikleri bakımından her zaman için yeni nesil teknikleri tercih eden elemanlarımız, teknik servis kategorisinde, hızlı hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Kış aylarını soğuk günleri, yaz aylarının çöl sıcakları ve yağışlı bahar ayları, çalışma performansımızı etkilememektedir. Sizinle sözleştiğimiz saatte, bakım işlemini kısa zamanda bitiriyoruz. Yollar açık olduğu sürece, söz verilen saatte adresinizde oluruz. En kısa zamanda bakım işlemlerini bitirerek, cihazı teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın