Maytag Servis Ataşehir

Beyaz eşya sektöründe daima en kaliteli malzemeleri üreten Maytag şirketi, her zaman müşteri memnuniyeti ile her geçen gün ürün kalitesini artırmakta. Maytag Servis Ataşehir Daha uzun ömürlü beyaz eşya buzdolaplarını ortaya çıkarmaktadır.  Ataşehir Maytag Servisi bölgesine, bir şirket olarak, Maytag markasının en kaliteli ürünler için montaj aşamasında teknik destek sağlıyoruz. Montaj aşamasında yapılan işin başında, satın alınan malzeme verilen adrese alınır ve müşterinin onayı alındıktan sonra montaj aşamasından geçer. Montaj süreci tamamen müşterinin önünde yapılır ve her müşteri kullanım aşamasında yapılmalıdır. Kurulan beyaz eşyalar deneme amaçlı işlenmekte ve müşterilerin zihninde ortaya çıkabilecek tüm sorular cevaplandırılmak üzere işlenmektedir.

Maytag Servis Ataşehir

Temizlik Hizmeti Başarıyla çalıştırılan beyaz eşya ve buzdolapları, garanti süresi boyunca ücretsiz bakım ve onarım faaliyetlerine tabidir. Ürünlerin ilk günkü performansını sağlamak ve sorunsuz bir hizmet sağlamak için gerekli tüm bakım faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Bakım ve onarım faaliyetlerinde, teknik becerisi en üst seviyeye ulaşan personel kullanılarak müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Maytag Servis Ataşehir Aynı zamanda, ev ve işyerlerinde beyaz eşya onarım ve bakım faaliyetleri sırasında hijyen düzenlemeleri en iyi şekilde yerine getirilmektedir. Yedek parça değişimi sırasında dökülen su, yağ ve diğer malzemeler bakım ve onarım çalışmalarından sonra kapsamlı temizlik işlerine tabi tutulur ve ev işçilerine ev ve işyerine gelmelerine gerek yoktur.

Ataşehir Maytag Servisi

En Hızlı Teslim Teknik Servisi Çağrı merkezi, kullanıcıyı arızalı beyaz eşya hakkında bilgilendirir ve arıza hakkında ön bilgi edinilir.  Ataşehir Maytag Servisi Ancak, mobil teknik ekiplerimize arıza bildirimi yapıldığında, gerekli nokta 15 dakika içinde girilir. Burada yapılan ilk denetimin sonucu olarak, bir hatanın olduğu bölgeye gidiyorsa, çözüm mümkün olan en kısa zamanda çözülür.

Arızanın bulunduğu bölgeyi onarmak uzun zaman alıyorsa, özel donanımlı Ataşehir Maytag Servisi hizmetlerini araçlarımızla mümkün olan en kısa sürede ele alarak atölyemizde çözümümüz bulunmaktadır. Onarım sırasında yedek parça değiştirilen eski yedek parça ile değiştirilir ve eski yedek parça müşteriye teslim edilir.

Bu konuda herkesin bildiği gibi kaliteli ürün kullanımında teknik servis desteği sağlamak önemli olduğuna dikkat çekilmektedir. Maytag marka ürün hakkında teknik bilgisi olmayan servisler, rastgele parça, alet ve ekipman kullanarak orijinal ürüne zarar vermektedir. Bu sebeple sizlere en kaliteli hizmeti veren teknik servisimiz, Maytag Servis Ataşehir  marka ürünlerinin ilk günkü performansını sağlamak için titiz çalışmalar yürütmektedir.

Bir cevap yazın