Maytag Beykoz Servisi

Dünyaca ünlü buzdolabı markalarından bir tanesidir Maytag. Beykoz Maytag Servisi Her  eve giremeyen güçlü özelliği sağlamlığı ve Maalesef ki yüksek fiyatları nedeniyle herkesin sahip olamayacağı. Nadide buzdolabı markalarından dır.  Bir Buzdolabını bir araba fiyatına alabiliyorsunuz. Çünkü Yaklaşık 15 bin dolar civarlarında seyreden bu buz dolapları özel insanların kullanımına ve özel nitelikteki değerli büyük evlere pazarlanmaktadır.

Türkiye’de çok Seçkin aileler Maytag Buzdolabını tercih etmekte maytap buz dolapları aşırı sağlamlığı vermiş olduğu satış sonrası hizmetleri ve  Beykoz Maytag Servisi kullanmış olduğu yedek parçalar aksesuarlar , duruşu dolabın genişliği soğutma performansı. Gibi seçenekleri ile dünyanın bir numaralı buzdolabı markalarının arasında yer alır.  Evet Maytag buzdolabı ile alakalı Beykoz’da oturan tüketicilerimize dayanıklı tüketim malları hizmetleri teknik servis destekleri veriyoruz.

Maytag Beykoz Servisi
Maytag Beykoz Servisi

Beykoz Maytag Servisi

Beykoz Maytag Servisi  Buzdolabı motor değişimlerinde profesyonel ekiplerimiz yerinde tam tesisatlı bir şekilde gelerek sorunları aynı dakika yerinde gidermekte Kullanmış olduğumuz buzdolabı motorları maytap buz dolaplarının kullanmış olduğu ilk üretim de takmış olduğu dolaplar motorlardır bu motorları kesinlikle orijinal olmasını önem gösteriyoruz nedeni ise performans kaybı ve eski Almış olduğumuz buzdolabının hizmetini daha sonra almanızdır o nedenle kesinlikle orijinal buzdolabı motoru kullanıyoruz. Maytag Servis Beykoz Maytap Türkiye olarak birçok müşterilere bu güzel buzdolaplarını pazarla mıştır birçok yalıda villada özel mülklerde bu Maytag Servisi markalar tercih ediliyor 20 Sene 30 sene tornavida değmeden çalışan bu profesyonel üretim şaheserleri bazen elektriksel ya da fiziksel olarak ciddi sıkıntılara maruz bırakıldığından dolayı ufak tefek sorunlar çıkarabiliyor Ama hiçbir şekilde çözülemeyen bir sorun yoktur maytag buzdolabı ile alakalı Beykoz’da Şirketimize arayarak bu sorunları giderme miz için bizlerden istek oluşturabilirsiniz.

 Maytag Servis Beykoz

İstanbul’un genelinde hizmetler aktarıyoruz bizim için bölgesel ya da ilçe Eser değişik sıkıntılar yoktur yani her bölgeye İstanbul’da sizlere yakın olabilmek adına her ilçeye araçlar göndererek sorunları gidermesi için personellerimiz çalışma sahasına yönlendiriyoruz. Maytag Servis Beykoz oluşan sıkıntıları gidermek de bizim işimiz zaten Öyle değil mi tamirci dediğin yedek parça bulundurur.  Orijinal parça ile hizmetler sunan ve müşterilerin istediğini isteklerini karşılar servis tercih ederken kesinlikle maytap buzdolabı ile alakalı profesyonel hizmetlerimizi isteyin.

 

Bir cevap yazın